Strona główna
Kazimierz Szpądrowski
Marcin Szpądrowski
Wystawy i nagrody
Album
Wyszukiwarka
Księga Gości
Kontakt
 Urodziłem się w Częstochowie, gdzie losy wojenne przywiodły moich Rodziców: Mamę Alinę (młodą sanitariuszkę z Powstania Warszawskiego) i Tatę Andrzeja (syna legionisty-piłsudczyka, Kazimierza Szpądrowskiego, bohaterskiego wysokiego oficera wywiadu, aresztowanego we Lwowie, więzionego w Starobielsku i straconego przez Sowietów w Moskwie).
Jestem żonaty i mam dwoje dzieci.

Ukończyłem Wydział Elektryczny Politechniki Częstochowskiej, studia podyplomowe na Wydziale Handlu Zagranicznego SGH i studia MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. 

Jestem przedsiębiorcą, właścicielem niedużej firmy świadczącej usługi doradztwa
z zakresu handlu i marketingu oraz pośrednictwa sprzedaży.

Wspólpracuję, jako Dyrektor Biura Reklamy, z Agencją Wydawniczą „Technopol”, największym w Polsce wydawcą krzyżówek i kolorowanek dla dzieci.

 W swojej bogatej karierze zawodowej zajmowałem się sprzedażą i marketingiem różnorodnych produktów i usług: od zapałek począwszy, poprzez CB Radia, papier, materiały poligraficzne i biurowe, na kompletnych obiektach przemysłowych skończywszy.

Tworzyłem i zarządzałem zarówno paruosobowymi zespołami wyspecjalizowanych pracowników, jak i dużymi, parusetosobowymi, sieciami sprzedaży w kraju, Czechach i na Słowacji.
Po latach pracy na dyrektorskich stanowiskach w Pradze, Łodzi, Poznaniu i Warszawie; przed 10 laty powróciłem do ukochanego, rodzinnego miasta.

Pasjonuję się fotografią, głównie fotoreporteską, fotografuję najchętniej wydarzenia kulturalne, Pasję tą przejąłem po swoim Tacie, a ostatnio udało mi się zarazić ją również moją córkę, Magdalenę.
Od 10 lat dokumentuję m.inn. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”.
             Jestem członkiem Fotoklubu RP, fotografem roku 2010, organizatorem Wystawy „Grand Press Photo” w Częstochowie, współorganizatorem i jurorem konkursu „Klimaty Częstochowy”.
            Mam na swoim koncie szereg publikacji w prasie, periodykach i albumach, wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz nagród w konkursach fotograficznych w kraju i za granicą.

W 2009 roku zostałem wyróżniony, przez Prezydenta Miasta Częstochowy, specjalnym podziękowaniem Promotor Miasta Częstochowy.

W maju 2010 zdobyłem główną nagrodę, pióro Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, w konkursie „Katyń Pamiętamy. Małopolska” za pracę  poświęconą pamięci bohaterskiego dziadka Kazimierza, odznaczonego pośmiertnie Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Lubię jeździć na rowerze, pływanie, muzykę, teatr, kino... i jeszcze wiele rzeczy, na które, niestety, nie zawsze starcza czasu. zamieszczam informacje i prace związane z moją wielką pasją -


Aktualnie Album zawiera przykłady moich, w miarę nowych, zdjęć, pojedynczych lub pochodzących z różnych cykli.
Niestety uboga forma techniczna użytego oprogramowania uniemożliwia mi posegregowanie zdjęć w podkatalogi oraz ogranicza ich ilość.

W zakresie mojej drugiej pasji -


polecam link do strony człowieka-legendy, który mnie tą pasją zaraził:


www.rower.czest.org

Polecam także link do Klubu


z którym też czasem udaje mi się pojeździć

www.kkta.pl


 
Top